+ Reageren op discussie
Weergegeven resultaten: 1 t/m 3 van 3

Discussie: Registratie

  1. #1

    Standaard Registratie

    Hoi,

    iemand die meer weet over de registratie van je kat? Blijkbaar word dit verplicht?

  2. #2
    Global moderator tinneke's schermafbeelding
    Geregistreerd
    4 mei 2009
    Locatie
    Vilvoorde
    Leeftijd
    62
    Berichten
    5.927

    Standaard

    Inderdaad als ik goed ingelicht ben word dit verplicht
    Ik zie Britjes van de morgend tot de avond,
    Britjes ho zo blauw en fawn
    Britjes wat hou ik van jouw

    Cattery Mount Olympus
    Cattery Montana doces


  3. #3
    Newbie
    Geregistreerd
    29 augustus 2012
    Locatie
    Boechout
    Berichten
    47

    Standaard

    Eigenlijk is het al langer verplicht om katten te laten chippen én registreren. In 2012 werd dit verplicht voor katten die van eigenaar veranderden, sinds 2014 is het verplicht voor elke (nieuwe) kat. (Asielkatten worden bv per definitie gechipt voor ze geadopteerd mogen worden.) Probleem is dat de overheid er toen niet aan gedacht heeft ook een centrale database te voorzien, waardoor iedereen met een andere database ging werken. De meeste populaire is ID-Chips.
    Vanaf nu is het wel verplicht om de katten te registreren in deze database, maar 'voor de reeds gechipte katten verandert er niets' . Wat eigenlijk wilt zeggen dat ze niet ingelezen zijn in de nieuwe database (alhoewel ID-chips officieel heeft laten weten zijn gegevens eenmalig aan te bieden.) Mensen die hun kat dus wel al hebben laten chippen kunnen volgens mij dus best hun nummer eens checken op de nieuwe site en hen eventueel ook daar laten registreren.
    A home without a cat is just a house

+ Reageren op discussie

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
De gehele inhoud van deze website is © 2005 - 2016 Kattenforum.be ~ Alle rechten voorbehouden.
Kattenforum.be is erkend als gespecialiseerde pers onder artikel 27§3